email

office@protteh.com.ua

В даний час найбільш ефективною і економічно вигідною технологією малоповерхового будівництва швидкомонтованих будівель і споруд є збірно-розбірні панельно-стійкої конструкції (ПСК) на основі сендвіч-панелей повної заводської готовності. Каркас виконується з легких сталевих профілів з обв’язкою по кутах для міцності.Ця технологія дозволяє істотно скоротити вартість і терміни будівництва по відношенню до будівництва за старими технологіями з традиційних матеріалів, отже, і малий термін окупності.
Після введення в експлуатацію нову будівлю буде значно економити Ваші кошти на обігрів і обслуговування. Технічні характеристики ПСК знаходяться на найвищому рівні, розрахованих на термін служби до 75 років і крім інших переваг мають дуже привабливий вигляд.
Будівництво складів, будівництво магазинів, станцій техобслуговування, придорожніх кафе, виробничих будівель, одним словом швидкомонтованих будівель — це той напрямок в якому Завод будівельних матеріалів має величезний досвід і займає одне з лідируючих місць на ринку сендвіч-панелей.

Ангари

Сфера застосування швидкомонтованих ангарів дуже широка — від складських приміщень до виробничих цехів. Ми готові запропонувати вам ангари різної площі, що дозволяє в найкоротші терміни почати виробництво.

Всі швидкобудуюємі ангари виготовляються з безпечних і негорючих матеріалів, повністю відповідають всім вимогам безпеки. Зручність даних будівель в швидкості монтажу, а для зведення немає необхідності використання важкої техніки, до того ж, вони не вимагають масивного фундаменту, що значно знижує витрат


Будівництво складських приміщень

Наша компанія використовує сучасні сталеві каркасні конструкції, сучасні «сендвіч-панелі» і високонадійні елементи кріплення, що дозволяє нам проектувати і будувати складські приміщення з різною шириною і висотою прольотів, а також виробляти монтаж складських приміщень в стислі терміни.


Охоронні приміщення

Ми пропонуємо до будівництва спеціалізовані охоронні приміщення, обладнані відповідно до Ваших вимог. Довговічні, зручні, зроблені з сучасних матеріалів, приміщення для охорони, вироблені нашою компанією, задовольнять всім Вашим вимогам. Охорона вашого будинку або бізнесу покращиться за допомогою наших комфортних охоронних приміщень.


Вагончики, Побутівки

Наша компанія з радістю здивує Вас своїм талантом — будувати якісні та доступні побутівки. Лідери в сфері металоконструкції, виготовимо Вам унікальні битовки, блок контейнери, модульні конструкції за доступними цінами. Параметри і внутрішні комплектації побутівок Ви підбираєте самі, під Ваші потреби. Якщо у Вас є свої креслення битовки, Ви можете відправити їх нам на e-mail і наші співробітники в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами щоб виготовити битовку.


Кіоски,Ларки, МАФ

Компанія «Проттех» займається виготовленням кіосків, ларьків, МАФ. Це пріоритетні напрямки нашої діяльності. У нас великий досвід, висококваліфіковані співробітники, сучасні технології та матеріали.