email

office@protteh.com.ua

Сендвіч-панелі є універсальним продуктом, незамінним для сучасного будівництва. Вони відрізняються унікальними властивостями і характеристиками: міцністю, низькою масою і високою несучою здатністю, швидкістю і зручністю монтажу, чудовою тепло- і звукоізоляцією, високою вологостійкістю і вогнестійкістю, надійною антикорозійною обшивкою і покриттям.

Сендвіч-панелі використовуються для будівництва торгових об’єктів і офісних будівель, сільськогосподарських і складських приміщень, виробничих комплексів і ін. Широкий вибір кольорів і типів профілювання обшивки дозволяє здійснювати оригінальні архітектурні та будівельні проекти. Крім цього, сендвіч-панелі застосовуються для реконструкції фасадів і для утеплення будівель.

Сендвіч-панелі – багатошарова складна система. Сендвіч-панелі виготовляються з ізоляційно-конструкційного наповнювача і двох сталевих облицювальних профільних обшивок, виконаних з гарячеоцинкованої з обох сторін листової сталі із захисним полімерним покриттям. Наповнювач забезпечує тепло- і шумоізоляцію і може бути виконаний з різних матеріалів: поліуретан, поліізоціанурат, жорстка мінеральна вата і пінополістирол. Полімерне покриття забезпечує захист сталевих листів від шкідливих зовнішніх впливів. Крім того, таке покриття зносостійке, стійке до шкідливих зовнішніх впливів, корозії і ультрафіолетового випромінювання.

Покрівельні сендвіч-панелі

Покрівельні сендвіч-панелі виготовляються з двома видами наповнювача (теплоізолюючого сердечника): мінеральною ватою і пінополістиролом. Для виробництва сендвіч-панель з пінополістирольним наповнювачем використовуються плити пінополістиролу і конструкційні трапецієподібні ламелі з того ж матеріалу, які заповнюють порожнини сендвіч-панелі, утворені профілюванням верхньої обкладки.

Для покрівельних сендвіч-панелей, в яких наповнювачем виступає мінеральна вата, в результаті проведених випробувань на поперечний вигин, було вирішено використовувати пінополістирольні трапецієподібні ламелі — вони значно покращують міцність сендвіч-панелі.

Для внутрішньої обкладки покрівельних сендвіч-панелей може використовуватися будь-який з наведених нижче лінійних профілювань:

Стінові сендвіч-панелі

Стінова сендвіч-панель — це тришарова конструкція, виготовлена з двох металевих обкладок і теплоізолюючого сердечника, які пов’язані між собою шаром двокомпонентного клею на поліуретановій основі.

Інструментальна база лінії дозволяє виготовляти сендвіч-панелі з будь-яким лінійним профілюванням. В ході досліджень, проведених на ринку України, ми зупинилися на п’яти основних видах профілювання сендвіч-панелей:

Сендвіч-панелі PROTTEH випускаються з двома видами наповнювача.

Технічні характеристики сендвіч-панелі: